Komentāri

Ja viss būtu ritējis ierasto gaitu, 11.Saeima vēl nemaz nebūtu, un šodien savu darba cēlienu pabeigtu desmitais parlamenta sasaukums ar tādām kolorītām personībām kā Andris Šķēle un Ainārs Šlesers. Tomēr viņu karjeru pārtrauca prezidenta Valda Zatlera slavenais rīkojums numur divi un ārkārtas vēlēšanas.

Zatlera steigā izveidotā partija parlamentā saņēma piektdaļu mandātu. Nu jau bez partijas palikušais politiķis joprojām uzskata, ka rīkojies pareizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ne tik optimistiski noskaņota ir Vienotības līdere Solvita Āboltiņa, kura Zatleru apspēlēja valdības veidošanas sarunās un atņēma viņa noskatīto Saeimas priekšsēdētāja krēslu.

Šajā laikā pieņemti 871 likumprojekti, tostarp papildināta Satversme ar preambulu. Viedokļi par paveikto gan atšķiras – vieniem tas bijis neizmantotu iespēju laiks, citiem –  nepopulāru, bet svarīgu lēmumu pieņemšana.

Atpūtā dodas arī Saeimas  ilgdzīvotājs Dzintars Abiķis, kurš  parlamenta darbojas pēdējos 24 ar pusi gadus, kopš 4.maija neatkarības deklarācijas pieņemšanas.

Tikmēr Ilma Čepāne esot nogurusi no tā, ka deputāts tiek uzskatīts par lamu vārdu. Čepāne pievērsīšoties akadēmiskajam darbam, un ne bez  gandarījumu rāda no kolēģiem saņemto atmiņu kladi.

Visticamāk, jau jaunās priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces vadībā, nākamā – 12.Saeima – darbu sāks otrdien.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl