Zeps par Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām: Ceram mobilizēt vēlētājus un iegūt ļoti labu rezultātu

2 komentāri

Partiju apvienība “Attīstībai/Par!” cer, ka turpmāko divu mēnešu laikā līdz gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām izdosies “pierunāt vēlētājus doties uz vēlēšanām,” intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” teica nu jau atlaistās Rīgas domes deputāts Viesturs Zeps (AP).

Vaicāts, cik lielas izredzes pašreizējai opozīcijai pēc vēlēšanām kļūt par pozīciju, Zeps atbildēja: “Mēs kampaņu sākām, tiklīdz mums galvenie lēmumi lielā mērā bija pieņemti, jo to, ka dome tiks atlaista, zināja vairāk vai mazāk visi. Ceram, ka mums izdosies mobilizēt vēlētājus šajos divos mēnešos, pierunāt viņus nākt uz ārkārtas vēlēšanām. Un mēs ceram uz ļoti labu rezultātu.”

Kā iepriekš vēstīts, partiju apvienība ”Attīstībai/Par!” un ”Progresīvie” nolēmuši veidot kopīgu sarakstu pirms gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām un kā mēra amata kandidātu virzīs Saeimas deputātu Mārtiņu Staķi (AP). Saraksts sauksies ”Attīstībai/Par!”/”Progresīvie”. (AP/P). Konkrētu saraksta programmu un līderus plānots prezentēt 7. martā.

Intervijā “900 sekundēm” Zeps pauda, ka apvienotajā sarakstā apvienots “viss iespējamais liberāli domājošais bloks” – “Latvijas attīstībai”, “Kustība Par!”, partija “Izaugsme” un “Progresīvie”.

2 komentāri