Zatlers prognozē, ka prezidents tiks ievēlēts jau pirmajā kārtā

1 komentārs

Pēdējās divās Valsts prezidenta vēlēšanās notikumi pie parlamenta bija diezgan līdzīgi. Jaunievēlētos valsts vadītājus vairums sanākušo sagaidīja nevis ar gavilēm, bet svilpieniem un kliedzieniem. Valdis Zatlers prognozē, ka arī šoreiz tauta pie Saeimas pulcēsies, taču ar kādām emocijām sagaidīs nākamo prezidentu – tas šobrīd ir deputātu ziņā.

Zatlers prognozē, ka nākamā prezidenta vārdu uzzināsim jau 3. jūnijā un bieži piesauktā vēlēšanu otrā kārta nebūs. Valdošās partijas apzinoties, ka koķetēšana ar otro kārtu ir ļoti riskanta un var apdraudēt Straujumas valdības pastāvēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zatlers stāsta, ka vēlēšanu otro kārtu nevēlas pieļaut Latvijas politikas smagsvari un galvenie aizkulišu spēlētāji. Šāds pavērsiens viņiem sajauktu visas kārtis. Kas ir šie viņi, bijušais prezidents min Solvitas Āboltiņas un Aivara Lemberga vārdu.

Zatlers, līdzīgi kā viņa priekšgājēji, Vaira Vīķe-Freiberga un Guntis Ulmanis, secina, ka politiķi šobrīd pārāk aizrāvušies ar tā saucamajā shēmošanām. Pavisam maz izskan – kādām jābūt nākamā prezidenta darba prioritātēm.

Lai ko no jaunā prezidenta sagaida politikas aizkulišu galvenie spēlētāji, Valdis Zatlers akcentē, ka pilnīgi visi atjaunotās Latvijas prezidenti pierādījuši, ka ir bijuši neatkarīgi un neietekmējami. Un tātad jābūt arī nākamajam vadītājam.

TOP komentāri

  • Jenotplēsis
    +1 +1 0

    Jenotplēsis

    Vienotības Rižā Blondīne ir viltīga skēmotāja no kuras ir visvairāk jāuzmanās, jo viņa var atnest vislielāko postu, jo kā redzam statistikas datos viņas vadības laikā visvairāk Latvijas pilsoņi ir izdzīti no valsts un nostiprinājies Vienotības kriminālais grupējums, kas valsts resursus izmanto/nozog savā labā. Lembergs salīdzinājumā ir ideālistisks Latvijas patriots, kas vismaz domā par valsti ilgtermiņā nevis ir kā badīgi Vienotības viendienīši kas tik vēlas izlaupīt valsti pēc iespējas ātrāk jo neredz tai nākotni jo nespēj pat domāt tādās kategorijās un tādēļ kļust par ASV un citu pasaules finansu oligarhu marionetēm kas spēlē pret ES un Latvijas interesēm.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl