Komentāri

LNT raidījumā ”Dombura studija” bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers norādīja, ka Ventspils mērs Aivars Lembergs nekad nevarētu kļūt par premjerministru.

Vaicāts par Ventspils mēra Aivara Lemberga iespējām kļūt par premjerministru, V. Zatlers norādīja, ka tas nav iespējams vairāku iemeslu dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: LETAValdis Zatlers:
Lembergs nekad nekļūs par premjeru, un viņš to ļoti labi zina.

Eksprezidents norādīja, ka galvenais iemesls, kāpēc Lembergs nevarētu būt par premjeru, ir tas, ka viņš ir apsūdzēts smagos noziegumos. ”Viņš nekad nevarētu saņemt premjeram nepieciešamo augstākā līmeņa pielaidi slepenai informācijai. Līdz ar to A. Lemberga iespējas būt par premjeru ir izsmeltas.” V. Zatlers gan norādīja, ka V. Lembergs varētu piedalīties sarunās par to, kas varētu pretendēt uz premjera posteni. ”Nav runa, ka viņš varētu būt pats premjers. Viņš vairāk ir tāds kā izsaukuma zēns, kas piedalās sarunās.”

Zatlers arī norādīja, ka A. Lemberga ietekme pēdējo trīs gadu laikā ir mazinājusies, jo viņa ietekme valdībā ir bijusi minimāla. Raidījuma vadītājs Jānis Domburs īsti nepiekrita šim V. Zatlera apgalvojumam, uz ko eksprezidents atbildēja šādi: ”Protams, bet parādiet man komunisma līķi, tad noticēšu, ka komunisms ir miris. Līdzībās runājot – parādiet man oligarha līķi, un tad es noticēšu, ka oligarhs ir miris. Bet uzskatu, ka Lemberga ietekme ir mazinājusies.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl