Zatlera memuāros atrodamas gan neprecizitātes, gan nepatiesi fakti

Pārskatot bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera nupat klajā nākušos memuārus ar kritiskāku aci, tajos var atrast gan neprecizitātes, gan acīmredzami nepatiesus faktus, svētdien vakarā vēstīja raidījums LNT Ziņu TOP 10.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • ES

  ES

  Grāmatu vēl neesmu izlasījusi, jo neesmu tikusi klāt, tādēļ runāšu vispārīgi.Cik var ņirgāties par Zoodarzu.Ne jau dr.Zatlers skrēja uz turieni un prasījās prezidenta amatam.Krātiņos taču sēdēja citi un sprieda.Cilvēks ar augstu pienākuma atbildību piekrita un uzņēmās.Manuprāt, neviens politikā iesaistitais savas politiskās karjeras laikā nav tik ļoti audzis un izglītojies kā V.Zatlers.Paldies par to. Žēl,bet tajā laikā mēs zaudējām izcilu ārstu, kurš gan bija paspējis glābt tik daudzus.Starp citu, arī naudu viņš pats neprasīja, ko gan es nevaru teikt par citiem.
 • Jevgeņijs - Olgai

  Jevgeņijs - Olgai

  Olgiņ, ja Tevi nesauc Aivars, tad varu teikt, ka jūs apvainojat daudzus cilvēkus, tā slavējot Lembergu. Man par 0 (nulli) ir citi uzskati, es ļoti cienu Zatleru. Un viņam ne par ko nav jākauns, atšķirībā no viena otra/ Un grāmatu izlasīju ar lielu interesi. Viņš kā ārsts vien ir izdar'jis vairāk nekā mēs spējam iedomāties. Cik no mums bija Černobiļā? Novēlu Zatleram labu veselību!!!!!!
 • Saulīte

  Saulīte

  Laikam Lembergs pats raksta tos komentārus par Ventspili,,, Mums jau sen ir daudz skaistāku pilsētu par Ventspili un par daudz mazākām naudiņām. Izskatās, ka slavētāji vairāk nekur nav bijuši savā mūžā.
  Zatlera grāmata man ļoti patika! Un tie, kas zaimo tik ļoti viņu un piesauc Dieva baušļus. lai paskatās uz savu dzīvi un bīstas grēka par citiem tā runāt. Un kas gan kādam liedz izteikt savas domas, arī Zatleram nē. Tagad viņš savā stājā un uzskatos varētu būt mūsu prezidents. Paldies par grāmatu! Lai veselība ! Priecīgas Lieldienas visiem! Neķeriet kreņķi!
  a
 • kombainis

  kombainis

  Cilvēks,kurš zaimojis gandrīz visus Dieva baušļus runā par kautkādiem nāves grēkiem,no kuriem viņš vairoties.Tēlot kristieti un baznīcā melot gan viņam nav grēks.
  Savā negausīgajā mantrausībā viņš ir bijis gatavs noliegt gan savus vecākus,gan Dievu,bet ne šīszemes labumus,ko kodes maitā...Viņa galvenais uzturs ir diētiskie meli.
 • Olga

  Olga

  Neapvainojiet Lemberga kungu! VIns savaij pilsetai izdarijis vairak ka jus pa savu visu muzu! Jus bijat 0 kad bijat prezidents! Kaunejies butu!
  • Žoriks

   Žoriks

   Ja zaglis dalās ar citiem, tad zaglis ir labs? :)
   Kas attiecas uz Zatleru, tad kā prezidents viņš, protams, nebija nekāda Dieva dāvana, taču rakstīt un teikt viņš var visu, ko grib...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!