Komentāri
Zaļzemnieki paziņo, ka negrasās atbalstīt jaunu ministru amatu veidošanu
Foto: F64

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija trešdienas, 27. janvāra, sēdē vienbalsīgi vienojās, ka neatbalstīs jaunu ministru amatu izveidi topošajā Ministru kabinetā.

ZZS Saeimas frakcijas deputāti kārtējā sēdē ar Valsts prezidenta aicināto Ministru prezidenta amata kandidātu Māri Kučinski diskutēja par valdības veidošanas gaitu un pārrunāja publiskajā telpā izskanējušo informāciju par iespējamu jaunu ministru amatu izveidi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ZZS Saeimas frakcijas deputāti bija vienisprātis, ka patlaban Ministru kabineta iekārtas likumā noteiktais valdības sastāvs ar 13 ministru amatiem ir optimāls un nodrošina efektīvu izpildvaras darbību, tāpēc nav nepieciešamība to paplašināt. ZZS deputāti uzskata, ka jaunu ministru amatu izveide nebūtu lietderīga, turklāt tā saistītos ar būtiskām papildu izmaksām.

Vienlaikus ZZS Saeimas frakcijas deputāti neiebilstu pret Ministru prezidenta biedra posteņa izveidi, uzticot šos pienākumus kādam no valdības ministriem.

M. Kučinskis 28. janvārī uz sarunām par jaunās valdības veidošanu aicinājis Vienotības un Nacionālās apvienības pārstāvjus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl