Komentāri
Zaļzemnieki paziņo, ka negrasās atbalstīt jaunu ministru amatu veidošanu
Foto: F64

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija trešdienas, 27. janvāra, sēdē vienbalsīgi vienojās, ka neatbalstīs jaunu ministru amatu izveidi topošajā Ministru kabinetā.

ZZS Saeimas frakcijas deputāti kārtējā sēdē ar Valsts prezidenta aicināto Ministru prezidenta amata kandidātu Māri Kučinski diskutēja par valdības veidošanas gaitu un pārrunāja publiskajā telpā izskanējušo informāciju par iespējamu jaunu ministru amatu izveidi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ZZS Saeimas frakcijas deputāti bija vienisprātis, ka patlaban Ministru kabineta iekārtas likumā noteiktais valdības sastāvs ar 13 ministru amatiem ir optimāls un nodrošina efektīvu izpildvaras darbību, tāpēc nav nepieciešamība to paplašināt. ZZS deputāti uzskata, ka jaunu ministru amatu izveide nebūtu lietderīga, turklāt tā saistītos ar būtiskām papildu izmaksām.

Vienlaikus ZZS Saeimas frakcijas deputāti neiebilstu pret Ministru prezidenta biedra posteņa izveidi, uzticot šos pienākumus kādam no valdības ministriem.

M. Kučinskis 28. janvārī uz sarunām par jaunās valdības veidošanu aicinājis Vienotības un Nacionālās apvienības pārstāvjus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl