3 komentāri
Zaķis pats labprātīgi izstājas no Vienotības; vēlas turpināt darbu frakcijā
Foto: F64

Agrāk ietekmīgais Vienotības biedrs un Saeimas deputāts Dzintars Zaķis pieņēmis lēmumu negaidīt savu izslēgšanu no partijas, un šodien no Vienotības izstājies pats.

Vienotības valde plānoja Zaķi no partijas izslēgt pirmdien saistībā ar to, ka spēkā stājies notiesājošs spriedums par balsu pirkšanu Zaķa labā Latgalē 12. Saeimas vēlēšanās. Zaķis tomēr šodien pasteidzās, un izstājās no partijas pats. Viņš šodien vairākkārt noliedza, ka pamet partiju, jo tiktu izslēgt jebkurā gadījumā. Deputāts apgalvoja, ka vairs nevar turpināt darbu Vienotībā, jo partijas darbība vairs neapmierina Zaķa vēlētājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šodien nolēmu izstāties no partijas Vienotība, lai varētu turpmāk sekmīgi, bez kaut kādām intrigām un citiem kaut kādiem šķēršļiem kalpot saviem vēlētājiem Latgalē. To, ko es redzu un arī jūs redzat – Vienotībā ir iestājusies tāda zināma stagnācija, trūkst spilgtu līderu, trūkst kaut kādu politisku ideju un padarītu darbu, un tie iekšējie grupējumi tā vietā, lai rūpētos par valsti, nodarbojas ar viens otra apkarošanu. Maniem vēlētājiem tas nepatīk, tāpēc es arī pieņēmu šādu lēmumu,” citēts Zaķis.

Zaķis nenoliks deputāta mandātu un turpinās atbalstīt koalīciju. Turklāt viņš vēlas turpināt darbu Vienotības Saeimas frakcijā. Atsevišķi partijas deputāti jau izteikušies, ka Zaķim būtu jāpamet arī partijas Saeimas frakcija.

Līdzīgi savulaik rīkojās arī dzērumā pie stūres pieķertais parlamentārietis Veiko Spolītis, kurš izstājās no Vienotības, bet nenolika deputāta mandātu un turpināja darboties arī partijas Saeimas frakcijā. Jau vēstīts, ka Rēzeknes tiesa apsūdzēto Jevgeņiju Brovčenko atzina par vainīgu balsu pirkšanā. Brovčenko tiesā atzina, ka 12. Saeimas vēlēšanās ir pircis balsis par labu Zaķim. Šī ir otrā krimināllieta par balsu pirkšanu Zaķa labā.

TOP komentāri

 • ES
  +1 +1 0

  ES

  Ja šo visu sauc par labprātigu,tad škiet, ka ar jēdzienu sapratni kaut kas nav kārtībā.Lai gan Vienotibas prasibas pret Zaki allaž ir bijušas interesantas.Kad piekēra par nodokļu mahinācijām, arī slavēja, ka pēc pusgada atmaksāja, jo bija pieķerts, bet labprātigi esot to izdarījis.Kamēr nepieķer, tikmēr nekas.
 • Nu re
 • Viedoklis
  0 0 0

  Viedoklis

  Ar to kriminālnoziedzinieku kliķi ir cauri. Un dod DIEVS, lai arviņu bērniem bēgļi izdara to pašu ko viņi ir izdarījuši ar latviešu tautu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl