Vladova: Ir paralizēts darbs Rīgas domē visos līmeņos

3 komentāri
Vladova: Ir paralizēts darbs Rīgas domē visos līmeņos
IEVA ČĪKA, LETA

Rīgas domes koalīcija atkal draud izjukt – “Saskaņas” frakcija pieprasījusi no domes amatiem atsaukt tās bijušos biedrus, kas tagad ir neatkarīgie deputāti.

Mēram Oļegam Burovam (GKR) adresētajā paziņojumā viņš aicināts no amata atsaukt ne vien vicemēru Vadimu Baraņņiku, bet arī pārējos neatkarīgos deputātus, kas tikuši pie amatiem.

Lasi vēlBaraņņiks neizprot, par kādiem ”grēkiem” ”Saskaņa” pieprasa viņa atstādināšanu

“Saskaņa” jau vairākkārt ir mēģinājusi izrādīt, ka no partijas izslēgtie ir nodevēji un tiks darīts viss, lai viņiem atņemtu ietekmi. Četri deputāti no “Saskaņas” tika izslēgti šā gada maijā, taču šobrīd viņi ir svarīgs balsts vairākuma nodrošināšanai Oļegam Burovam.

“Problēma, ka mūsu partneri no GKR domāja, ka ir iespēja salīmēt to koalīciju. Tagad es domāju, ka ilūzijas ir pazaudējuši,” tā LNT Ziņām norādīja “Saskaņas” Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājas vietnieks Mihails Kameņeckis.

Savukārt “Saskaņas” Rīgas domes frakcijas priekšsēdētāja Anna Vladova pauda: “Ir paralizēts darbs Rīgas domē. Visos līmeņos.”

“Gods kalpot Rīgai” frakcija pēc sanāksmes aicināja “Saskaņu” ieturēt pauzi līdz nākamajai nedēļai, iespējams, lai risinātu neformālas sarunas. Taču šobrīd zināms, ka ”Saskaņa” šo piedāvājumu noraidījusi. Līdz ar to iespējams, ka jau ceturtdien tā varētu lemt par izstāšanos no koalīcijas.