VL-TB/LNNK turpmāk vadīs tikai Raivis Dzintars

Pievienot komentāru

Arī “Saskaņas” ideoloģiskie pretinieki, – Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK sestdien, 9. decembrī, pulcējās ikgadējā kongresā, kurā tika analizēts paveiktais, spriests par izredzēm gaidāmajās Saeimas vēlēšanām, kā arī pārvēlēta politiskā spēka vadība.

Uzrunājot klātesošos politiskā spēka līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars, atgādināja par partijas misiju un aicināja to saglabāt arī turpmāk, – atbalstot ģimenes ar bērniem, stiprinot valstisko apziņu un audzinot latviskā vidē. No kongresa tribīnes tika uzskaitīts Nacionālās apvienības paveiktais, piemēram – demogrāfijas politikas virzīšanā, termiņuzturēšanās atļauju ierobežošanā, virzība uz izglītību latviešu valodā, kā arī “Lattelecom” un “Latvijas mobilā telefona” apvienošanās nepieļaušana. Arī šajā kongresā izskanēja pārmetumi politisko pretinieku virzienā.

Raivis Dzintars
VL-TB/LNNK priekšsēdētājs

No vienas puses, piemēram, maksātnespējas lauciņā ir bijuši izaicinājumi – ārvalstu investoru padome paudusi neapmierinātību ar šajā jomā notiekošo, bet no otras puses šī pati investoru padome uzteic un liela ministriju, kas veic vajadzīgās reformas jomas sakārtošanā, mēs pārejam ceļu daudziem un pret mums cīnīsies. Informācijas sagrozīšana būs viens no līdzekļiem kā pret mums vērsīsies.

Nacionālā apvienība tuvākajā laikā virzīšot konkrētāku likumprojektu par visiem saprotamu “čekas maisu” atvēršanu. Tāpat tika atgādināts, ka nākošais ir Saeimas vēlēšanu gads, kas būšot pārbaudījums gan politiskajam spēkam, gan sabiedrības vērtību skalai. Par partijas priekšsēdētāju tika ievēlēts Raivis Dzintars, kurš līdz šim bija līdzpriekšsēdētāja amatā.