Komentāri
Visu cieņu! Neņemot vērā nopietno vīrusu, Vējonis arī slimnīcā turpina strādāt
Foto: F64

Valsts prezidents Raimonds Vējonis nonācis slimnīcā. Šorīt viņš ievietots Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā Gaiļezers, un neoficiālā informācija liecina, ka viņam veiktas pārbaudes saistībā ar saindēšanos.

Kā LNT apliecināja Valsts prezidenta kancelejā, līdz ar to arī atcelta Vējoņa dalība iepriekš izsludinātajos pasākumos. Vējoņa veselība pasliktinājās jau pagājušajā nedēļā, kad viņam bija paredzētas atsevišķas intervijas tiešraidē, tostarp LNT. Tā vietā prezidents tās sniedz pa tālruni. Cerības uz atveseļošanos nedēļas nogalē mājas apstākļos nav attaisnojušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Valsts prezidents pirmdienas rītā ir nolēmis doties uz stacionāru, lai iespējami ātri izveseļotos no vīrusa infekcijas, kas viņu ir skārusi. Viņš gan joprojām turpina pildīt savus pienākumus, arī stacionārā, taču diemžēl viņam ir nācies atcelt dalību šīs nedēļas pasākumos. Līdz ar to arī barikāžu pasākumos diemžēl nevarēs piedalīties, jo turpinās atveseļošanos. Vēlēsim drīzu atveseļošanos. Vīrusa infekcija ir gripa, saaukstēšanās… Tās ir konkrētas diagnozes, par kurām, mediķis nebūdams, nevaru spriest, bet tā ir vīrusu infekcija. Prezidents ir stacionēts, tas ir tas, ko varam 100% apstiprināt,” skaidro Vējoņa preses pārstāvis Gusts Kikusts.

Foto: Gaiļezera slimnīca, kurā uzturas Vējonis

Kā ziņo aģentūra LETA, neoficiāla informācija liecina, ka prezidentam veiktas pārbaudes slimnīcas Sepses nodaļā. Šobrīd Vējonim ir atcelta dalība visos nedēļas gaitā ieplānotajos pasākumos. Taču, ja veselība uzlabosies, prezidenta preses padomnieks LNT pieļāva, ka darba kārtība varētu tikt pārskatīta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl