Komentāri
Visu cieņu! Neņemot vērā nopietno vīrusu, Vējonis arī slimnīcā turpina strādāt
Foto: F64

Valsts prezidents Raimonds Vējonis nonācis slimnīcā. Šorīt viņš ievietots Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā Gaiļezers, un neoficiālā informācija liecina, ka viņam veiktas pārbaudes saistībā ar saindēšanos.

Kā LNT apliecināja Valsts prezidenta kancelejā, līdz ar to arī atcelta Vējoņa dalība iepriekš izsludinātajos pasākumos. Vējoņa veselība pasliktinājās jau pagājušajā nedēļā, kad viņam bija paredzētas atsevišķas intervijas tiešraidē, tostarp LNT. Tā vietā prezidents tās sniedz pa tālruni. Cerības uz atveseļošanos nedēļas nogalē mājas apstākļos nav attaisnojušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Valsts prezidents pirmdienas rītā ir nolēmis doties uz stacionāru, lai iespējami ātri izveseļotos no vīrusa infekcijas, kas viņu ir skārusi. Viņš gan joprojām turpina pildīt savus pienākumus, arī stacionārā, taču diemžēl viņam ir nācies atcelt dalību šīs nedēļas pasākumos. Līdz ar to arī barikāžu pasākumos diemžēl nevarēs piedalīties, jo turpinās atveseļošanos. Vēlēsim drīzu atveseļošanos. Vīrusa infekcija ir gripa, saaukstēšanās… Tās ir konkrētas diagnozes, par kurām, mediķis nebūdams, nevaru spriest, bet tā ir vīrusu infekcija. Prezidents ir stacionēts, tas ir tas, ko varam 100% apstiprināt,” skaidro Vējoņa preses pārstāvis Gusts Kikusts.

Foto: Gaiļezera slimnīca, kurā uzturas Vējonis

Kā ziņo aģentūra LETA, neoficiāla informācija liecina, ka prezidentam veiktas pārbaudes slimnīcas Sepses nodaļā. Šobrīd Vējonim ir atcelta dalība visos nedēļas gaitā ieplānotajos pasākumos. Taču, ja veselība uzlabosies, prezidenta preses padomnieks LNT pieļāva, ka darba kārtība varētu tikt pārskatīta.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl