Komentāri

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile, visticamāk, nedemisionēs saistībā ar saņemto kritiku par Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Galīgo lēmumu gan viņa pieņemšot rīt pēc tikšanās ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu. Kolēģi valdībā un pedagogu arodbiedrība uzskata, ka par spīti trūkumiem komunikācijā, atceļot svētku gājienu, Seilei jāpaliek amatā.

Pēc svētdienas rītā izplatītā paziņojuma, ka Dziesmu svētku gājiens ir atcelts, Seile saņēma daudz kritikas. Tas esot licis apsvērt demisiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr pēc noslēguma koncerta nepamierināto sociālajos tīklos kļuvis būtiski mazāk. Arvien biežāk varēja dzirdēt ministri aizstāvošu pozīciju.

Neoficiāla informācija liecina, ka arī Seile vairs nedomā par demisiju, un to, visticamāk, neprasīs arī Laimdota Straujuma, ar kuru Seilei rīt paredzēta tikšanās. Pēc tās viņa arī izlems, kā rīkoties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl