2 komentāri

”Man lielākais pārsteigums un neizpratne ir par to, ka politisko partiju līderi visu laiku necenšas būt izpildvarā. Viņi visu laiku meklē visādus cilvēkus, kas būs ministri, premjeri, bet paši paliek maliņā un skatās, kā tos slānīs,” pēc pēdējās vecā Laimdotas Straujumas Ministru kabineta sēdes izteicās līdzšinējais finanšu ministrs Andris Vilks.

”Tas ir, man liekas, absurds. Nu nevar tā būt,” sacīja A. Vilks.

Lai arī A. Vilks ir viens no ministriem, kuriem sabiedrība izteikusi atbalstu turpināt darbu arī nākamajā Ministru kabinetā, viņš no politikas nolēmis aiziet. Tāpat A. Vilks salīdzinājumā ar visiem līdzšinējiem finanšu ministriem savā amatā ir nostrādājis visilgāk. Darba gaitas finanšu ministra amatā sāka 2010. gada 3. novembrī. Savukārt 2012. gadā A. Vilks tika atzīts par labāko finanšu ministru Eiropas reģionā. Šo novērtējumu piešķīra starptautiskais biznesa un finanšu izdevums The Banker.

Foto: LETA

Foto: LETA

Finanšu ministrs Andris Vilks: Skaidrs, ka politika ir vissliktākā no visām iespējamām sfērām, kur kādam darboties, bet nu bez politikas nevar. Es domāju tā stresa dēļ, uzmešanas dēļ, jebkā dēļ, tu vienkārši nezini, kurā brīdī tev kāds uzbruks, mācīs.

Iepriekš A. Vilks, komentējot nākamo – divpadsmito – Saeimu, kā arī jauno valdību, izteicās, ka Latvijai ir pašai savs Minhauzens un viņš nāk no Ventspils. Ventspils mēram Aivaram Lembergam mācīja valsts budžeta ”ābeci”.

Finanšu ministrijas vadīšana nākotnē tiks uzticēta Vienotības pārstāvim, Saeimas Budžeta un finanšu komisijas vadītājam Jānim Reiram. A. Vilks pauda pārliecību, ka J. Reirs turpinās viņa iesākto kursu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl