Komentāri
Vīķe-Freiberga: politiķi, kas saņēmuši lielu svītrojumu skaitu, var būt deputāti
()

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga uzskata, ka Saeimā var darboties politiķi, kas saņēmuši ļoti lielu svītrojumu skaitu, bet varētu iegūt mandātu, ja kāds no ievēlētajiem deputātiem ieņem ministra posteni.

Viņa norādīja, ka Satversmē nav ne vārda, kas politiķiem liegtu strādāt Saeimā, pat ja viņi saņēmuši daudz svītrojumu. “Lai arī sabiedrība izteikusi savu viedokli, darbam valdībā viņu uzaicina partijas vadība, tāpēc kandidātam  nav liegts pretendēt uz šo amatu,” uzskata Vīķe-Freiberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat eksprezidente norādījusi uz  2. Saeimas vēlēšanu rezultātiem, kas demonstrē stabilitāti.

Vaira Vīķe-Freiberga:
Pārsteidzoši, ka “Vienotība” saņēma tik nelielu balsu skaitu. Tomēr kopumā rezultāti parāda, ka elektorāts ir ļoti stabils, īpaši “Saskaņas” vēlētāji. Ir tikai divas jaunpienācējas partijas, kuras guvušas pieticīgus rezultātus, bet kopumā vēlētāji palikuši uzticīgi iepriekšējās vēlēšanās startējušām partijām, līdz ar to demonstrējot arī uzticību šai koalīcijai.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl