10 komentāri
Vīķe-Freiberga krīzes situācijā būtu gatava atkārtoti kandidēt uz prezidenta amatu
FOTO: LETA

Pēc ilgas vilcināšanās savu lēmumu, vai kandidēs uz prezidenta amatu atkārtoti, šodien grasās paziņot Valsts prezidents Andris Bērziņš Līdz šim Bērziņš nav paudis skaidru viedokli, vai būtu gatavs turpināt darbu vēl vienu termiņu, tikmēr eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga izteikusies, ka krīzes situācijā viņa būtu gatava kandidēt atkārtoti.

Neatkarīgi no Andra Bērziņa lēmuma noslēgumam tuvojas pašreizējais pilnvaru termiņš, līdz ar to varam novērtēt, ar ko Bērziņš paliks atmiņā un, iespējams, ieies Latvijas vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drīz pēc stāšanās amatā Bērziņš ķērās pie eksprezidentiem paredzēto privilēģiju apcirpšanas. Tā rezultātā bijušajiem prezidentiem turpmāk nepiešķirs dzīvokli, bet gan lielāku pensiju. Vēl likumu frontē Bērziņš aizsūtījis atpakaļ uz Saeimu vairākus strīdīgus likumus, piemēram, par termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu.

Vēsturē paliks pēc Zolitūdes traģēdijas notikusī Bērziņa tikšanās ar toreizējo premjeru Valdi Dombrovski, kas pēc sarunas paziņoja par atkāpšanos no amata. Taču, iespējams, visspilgtāk daudzi atcerēsies Bērziņa komunikāciju ar sabiedrību, kas nereti izpelnījusies kritiku. Viņš saņēmis pārmetumus gan par nesavaldību, draudot žurnālistiem, gan par izvairīšanos paust skaidru pozīciju.

TOP komentāri

 • Y
  +2 +2 0

  Y

  Dievs sargi mūs no šīs varaskārās un iedomīgās pensionāres, kurai vēl arvien ir par maz.
 • Nu
  +1 +1 0

  Nu

  nav mums krīzes situācija,tādu izbaudījām pēc VVF prezidēšanas,vēlreiz šī valsts to nepārdzīvos.PIETIEK !
 • Jānis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl