2 komentāri

NATO klātbūtne Baltijas valstīs kopš šīs nedēļas ir ne tikai militāra, jo šonedēļ Rīgā, klātesot Lietuvas prezidentei Daļai Grībauskaitei un ASV viceprezidentam Džonam Makkeinam, tika atklāts alianses stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs.

Līdzīgi NATO izcilības centri ir arī Igaunijā, kura galvenā uzmanība ir kiberdrošības jautājumi, un Lietuvā, kur šāda centra darbinieki rūpējas par enerģētisko drošību.

Savukārt Latvijas NATO centra joma ir stratēģiskā komunikācija, citiem vārdiem – tie ieroči, kuri var būt gana iedarbīgi tā dēvētajā informācijas karā.

Jāpiebilst, ka Dž. Makkeins ir viens no asākajiem Maskavas un Krievijas prezidenta Vladimira Putina kritiķiem.

Foto – NATO izcilības centra atklāšana Rīgā

Skaties video!

TOP komentāri

 • Seko
  0 0 0

  Seko

  Ha ha ha ...Makkeibs grib taisniibu paraadiit? Tad jau visiem sholaiku banjkjieriem un rietumu valstu vadiitaajiem naaksies tupeet aiz resteem kaa noziedzniekiem. Dezinformaciju vinjsh grib izplatiit veel koncentreetaakaa veidaa un tas ir viss !
 • Seko
  0 0 0

  Seko

  No kura laika tad Makkeins ir ASV viceprezidents?! :D Letinji no bikseem lien laukaa un kapraali godina par gjeneraali. Varbuut atmetiis kaadu kaulu ko grauzt....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl