Komentāri
Vienotības vadība ir pārsteigta par Straujumas rīcību, pieprasot Matīsa demisiju
Foto: F64

Satiksmes ministra demisijas pieprasīšana bijis pārsteigums arī Vienotības vadībai. Vismaz tā apgalvo partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Ziņu par pārmaiņām no premjeres viņa saņēmusi īsi pirms lēmuma publiskošanas. Vienlaikus viņa uzskata, ka situācijā ar nacionālo aviokompāniju airBaltic satiksmes ministram Anrijam Matīsam pirmajam bija jāuzņemas politiskā atbildība, jo pats iepriekš izvēlēto lidsabiedrības investoru un tā meklēšanas aizkulises kritizējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man bija liels pārsteigums šorīt ziņās, kas šis risinājums ir pieņemts. Mēģināju sazināties ar ministriem, lai saprastu, un man sacīja, ka cita risinājuma nav bijis. Un tad acīmredzot premjere domāja, ka bija tomēr iespēja rast citu risinājumu, vai nav pietiekami uzraudzīts šis uzņēmums. Manuprāt, korekti būtu bijis, ja vēl vakar vakarā būtu bijis piedāvājums ministram pašam atkāpties, un viņš būtu izmantojis iespēju uzņemties atbildību, nespējot rast šai situācijai risinājumu,” citēta Āboltiņa.

Par iespējamiem satiksmes ministra kandidātiem Vienotība vēl nav runājusi. Uz laiku amatu apvienošanas kārtībā to uzņemsies finanšu ministrs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl