Vienotības līdere Āboltiņa atzīst, ka partijā valda krīze

1 komentārs
Vienotības līdere Āboltiņa atzīst, ka partijā valda krīze
Foto: LETA

Politiskā spēka Vienotība vadītāja Solvita Āboltiņa LNT raidījumā 900 sekundes atzina, ka partijā pašlaik valda krīze. Viņa gan pauda pārliecību, ka politiskais spēks to pārdzīvos.

”Neviens ārējs spēks nespēs mūs iznīcināt, ja mēs paši spējam saprast, ko mēs varam tālāk. Šobrīd jāvar saņemties un saprast, kādi ir uzdevumi,” sacīja S. Āboltiņa.

Jau ziņots, ka Vienotībā visu aizvadīto nedēļu pieauga spriedze un apjukums, pienākot vienai nepatīkamai ziņai pēc otras. Līdz šim bezprecedenta ietekmi baudošajā partijā radušās plaisas – Saeimā nav ievēlēta Vienotības līdere un ietekmīgākā valsts politiķe Solvita Āboltiņa. Pēc skandāla par iespējamu balsu pirkšanu ietekmi partijā un politikā acīmredzot zaudējis arī ilggadējais S. Āboltiņas ieroču nesējs Dzintars Zaķis, tāpat nesaskaņas un neuzticību radījušas vairāku Vienotības biedru organizētās, ar partiju nesaskaņotās individuālās vēlēšanu kampaņas, kuru dēļ aiz svītras vēlēšanās palikuši vairāki partijas vecbiedri. Vienotības biedru iekšējā sarakste apliecina – daudzi ir sašutuši par Vienotības kandidātiem, kas veidoja savu vēlēšanu kampaņu.

1 komentārs