9 komentāri

“Vienotības” lēmums no politiskā spēka izslēgt kādreizējo partijas līderi Solvitu Āboltiņu ir likumsakarīgs, jo Āboltiņa nerespektēja nevienu no partijas vadītājiem, – tā intervijā raidījumam “900 sekundes” sacīja politologs Filips Rajevskis.

Tāpat politikas eksperts pauda pārliecību, ka Āboltiņas izslēgšana Vienotību nevis šķels, bet saliedēs. Taču tagad ir svarīgi, vai “Vienotība” spēs nomainīt Āboltiņu Saeimas frakcijas vadītājas amatā.

Jau ziņojām, ka partijas valde nolēma no politiskā spēka izslēgt kādreizējo partijas līderi un līdzšinējos Saeimas frakcijas vadītāju Solvitu Āboltiņu. Viņa esot diskreditējusi potenciālo ekonomikas ministru kandidātu izraudzīšanās procesu, tāpēc valdes sēdē vairums biedru atbalstījuši viņas izslēgšanu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 51

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl