Komentāri

Patlaban partijas Vienotība ir nosatabilizējusies un nākamajās pašvaldību vēlēšanās būs “formā” – šādu pārliecību partijas Vienotība kongresā pauda Andris Piebalgs.

Viņš arī pauda, ka gaidāmās vēlēšanas ir ļoti svarīgas, jo kalpos par atskaites punktu tālākajai partijas nākotnei.
Piebalgs sacīja arī, ka Latvijas politikā jānotiek paaudžu maiņai, un arī Vienotībā vajagot gados jaunus nodaļu vadītājus, kas spētu pārliecināt vēlētājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Valdis Dombrovskis pauda viedokli, ka patlaban Eiropā politikā klīst “populisma rēgs”, turklātLatvija nav izņēmums.

Lūk, ko vēl politiķi pauda Vienotības kongresā:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl