4 komentāri

Pēc divu valdes sēžu atlikšanas Vienotības vadība šodien beidzot izvērtēja partijas līderes Solvitas Āboltiņas uzvedību pensionāru piketa laikā pie Saeimas. Valde pieņēmusi Āboltiņas skaidrojumu, ka viņas sasaukšanās ar piketējošajiem pensionāriem ir bijusi neveiksmīga komunikācija bez ļauna nodoma. Nekādas sankcijas pret partijas līderi netiks vērstas.

Savukārt aptaujātie iedzīvotāji, kuri redzējuši Vienotības līderes Solvitas Āboltiņas sasaukšanos ar pensionāru demonstrācijas dalībniekiem, politiķes rīcību vērtē ļoti kritiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas neko labu neliecina par iekšējo kultūru. Tas liecina, man šķiet, par Āboltiņas kundzes augstprātību. Viennozīmīgi tas bija ļoti nepatīkams žests,” uzskata pensionāre Anna.

”Vajadzētu izdarīt kaut ko vairāku nekā tikai atvainošanos. Jo pensionāri prasa, lai viņiem palielinātu pensijas, un tad viņa varētu izdarīt kaut ko, lai tas notiktu,” uzskata skolniece Linda.

Āboltiņas sauciens tikmēr kļuvis par īstu interneta hitu. Sociālo tīklu lietotāji publicē aizvien jaunus un jaunus joku video, kuros ironizēts par Vienotības ūjināšanu.

Āboltiņas rīcību iepriekš asi nosodījuši vairāki atpazīstami Vienotības politiķi, un šodien partijas līderes sasaukšanos ar pensionāriem vērtēja politiskā spēka valde.

Jautājumu skatīt rosināja Vienotības valdes loceklis Andrejs Judins. Partijas valdi esot apmierinājis Āboltiņas skaidrojums, ka viņas rīcība bijusi neveiksmīga komunikācija bez ļauna nodoma.

”Mums ir vienprātība, ka tā komunikācija nav pieļaujama, un konkrētajā gadījumā tam nebija nekāda ļauna nolūka. Šodien, saņemot to informāciju, valdes locekļi bija apmierināti ar to. Kaut gan, protams, to neveiksmīgo komunikāciju visi atzīst, ka diemžēl pat negribot cilvēka rīcība var radīt kaitējumu. Šajā gadījumā mēs redzam, ka komunikācijai sekoja interpretācija, kas Vienotībai dod mīnusus, nevis plusus,” pauda Judins.

Judins piebilda, ka viņš rosinājis skatīt šo lietu, jo vēlējies nepastarpināti saņemt Āboltiņas skaidrojumu par notikušo, taču nekādas partijas sankcijas pret ”Vienotības” priekšsēdētāju netikšot vērstas. Līdz ar to lieta ir izbeigta. Āboltiņa jau iepriekš par notikušo ir atvainojusies.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl