Vienotība zaudējusi iedzīvotāju sirdis – 53% domā, ka partijai vairs nav jāvada valdība

1 komentārs
Vienotība zaudējusi iedzīvotāju sirdis – 53% domā, ka partijai vairs nav jāvada valdība
LETA

Pārliecība, ka Vienotībai būtu jāturpina valdības vadīšana, ja kristu tās esošā valdība, ir absolūtajam mazākumam aptaujāto, jo tā domā tikai 5%. Savukārt pilnīgi pretējās domās ir aptaujas dalībnieku vairākums – 53% iedzīvotāji ar savu “nē” apliecina, ka nākamās valdības vadīšana pavisam noteikti nav dodama Vienotības rokās.

Jaunākās iedzīvotāju aptaujas dati liecina, ka vairāk nekā trešdaļa jeb 34% saka, ka tas, vai Vienotībai būtu dodama iespēja vadīt arī nākamo valdību, vairāk atkarīgs ne tik daudz no partijas, bet gan no kandidāta, kas tiktu piedāvāts valdības vadītāja amatam.

Savukārt 8% aptaujas dalībnieku atzīst, ka, vai nu nezina atbildi uz šo jautājumu, vai arī ir vienalga, kurai partijai uzticēt valdības vadīšanu, ja nu esošā krīt.

Lai gan ir pamats domāt, ka šie aptaujas dati atkārto vai seko vispārējam popularitātes kritumam, ko piedzīvo pēdējo gadu ietekmīgākā varas partija Vienotība, ir skaidri redzams, ka liela daļa cilvēku ne tik daudz uzticas politisko partiju zīmoliem, cik cilvēkiem un viņu personībām – tā teikt, ja jums ir lokomotīve, tad arī vilcienu var izkustināt.