Vienotība vērtēs par braukšanu dzērumā pieķertā Spolīša rīcību

Komentāri
Vienotība vērtēs par braukšanu dzērumā pieķertā Spolīša rīcību
FOTO: LETA

Vienotība trešdien, 10.decembrī, valdes un frakcijas kopsēdē izvērtēs deputāta Veiko Spolīša rīcību, kurš pirms mandāta apstiprināšanas pieķerts par braukšanu dzērumā, informēja partijas līdere Solvita Āboltiņa.

Šodien valdes sēdē biedriem bija viedokļu apmaiņa par šo jautājumu, tomēr jāuzklausa pats Spolītis, ko arī plānots darīt trešdien frakcijas un valdes kopsēdē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Partijas biedriem ir dažādas domas šajā jautājumā un daļa Vienotības politiķu uzskata, ka Spolītim būtu jānoliek deputāta mandāts.

Spolītis iepriekš gan sacīja, ka neplāno nolikt deputāta mandātu, jo tam esot nepieciešams daudz nozīmīgāks iemesls. Viņš gan savu rīcību nožēlo un uzsver, ka uzņemas par to morālo atbildību.

Spolītis pēc šī gadījuma vairs neturpinās darbu Vienotības Ētikas komisijā. Neoficiāli izskan, ka Spolītis sākotnēji neesot vēlējies atstāt arī šo amatu.

Jau ziņots, ka Spolītis pirms deputāta mandāta apstiprināšanas aizturēts, vadot automašīnu alkohola reibumā. Deputāta mandāts Spolītim apstiprināts 5.novembrī. Viņš kļuva par parlamentārieti uz laiku, kamēr Edgars Rinkēvičs (V) pilda ministra pienākumus.

Lasi vēl