Vienotība vēršas pret Kūtri, kuram ir aizdomas par nelikumībām Citadeles pārdošanas lietā

Skandāls – īsi pirms parlamentārās izmeklēšanas komisijas galaziņojuma par valstij piederošo 75% bankas Citadele akciju pārdošanas procesu. Vienotības frakcija vērsusies Ģenerālprokuratūrā ar lūgumu pārbaudīt komisijas vadītāja Gunāra Kūtra rīcību. Viņš pats par to ir pārsteigts.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Sandris
 • kate

  kate

  Pārdošanas process jau tika noslepenots un to zināja tikai neliela valdošās koalīcijas daļa. Un visiem politiķiem, kas piedalijās bankas dāvināšanā ir konti Citadeles bankā. Un skaistais brauciens uz Grūzijā , kāda nejauša sagadīšanās , ka Gruzijā kopā ar bankas pircēju pārstāvi atpūtās partiju kasieri, Zaķis un Vējonis....
 • haralds elceris

  haralds elceris

  aizdomas par nelikumībām "Ci†adeles" pārdošanas lietā un par citām par†iju apvienības "Vieno†ība" žulicībām ir visiem, kuri par to ko dzirdējuši.
 • ES

  ES

  Kādēl juristi, arī Kūtris, neko nedarīja un neteica, kad darījumu organizēja?Cik atceros, pats G.Kūtris nebija ierindas jurists.Atkal kā Zolitudē- varēja apstādināt, bet nedarīja, tagad populistiski runā.Prtams, par halturam un ļaunprātibām, ja tādas ir, jāatbild visiem, ipaši augsti stāvošām amatpersonām.
 • biedrs Žukovs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!