5 komentāri

Skandāls – īsi pirms parlamentārās izmeklēšanas komisijas galaziņojuma par valstij piederošo 75% bankas Citadele akciju pārdošanas procesu. Vienotības frakcija vērsusies Ģenerālprokuratūrā ar lūgumu pārbaudīt komisijas vadītāja Gunāra Kūtra rīcību. Viņš pats par to ir pārsteigts.

Vienotības frakcija vērsusies ģenerālprokuratūrā, lai noskaidrotu, vai komisijas vadītāja – partijas no Sirds Latvijai deputāta Gunāra Kūtra – rīcībā nav vērojamas noziedzīga nodarījuma pazīmes, darbojoties pretēji komisijas sēdē lemtajam. Kūtrim bija radušās aizdomas, ka atsevišķas amatpersonas kas darbojās Citadeles pārdošanas procesā būtu saucamas pie kriminālatbildības. Komisijā tika nolemts vērsties prokuratūrā ar lūgumu izvērtēt šīs aizdomas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Kūtris esot ģenerālprokuroram uzrakstījis tādu vēstuli, kas, pēc Vienotības domām, neatbilda komisijas sēdē runātajam, proti, lūdza prokuratūrai veikt pārbaudi pret premjeri Laimdotu Straujumu un Valsts kancelejas darbiniekiem. Vienotības frakcijas deputāti, iepazīstoties ar situāciju, lēma vērsties ģenerālprokuratūrā.

Kūtris bija pārsteigts par šādu pavērsienu, bet atzina, ka prokuratūru ne uz kādām sarunām vēl nav ticis aicināts. “Varbūt nepatīk tas, ko mēs darām. Ka prasām prokuratūrai pārbaudīt kaut ko, ka nosaucam konkrētus uzvārdus,” viņš saka.

“Vienotības deputāti iebilda pret to, ka izsakām tādus secinājumus, bet tad, kad mēs konkrēti izrunājām, saku, secinājums ir pēc noteiktiem punktiem, iesim pēc kārtas visus punktus. Tas neatbilst patiesībai? Atbilst patiesībai. Izejot cauri visiem argumentiem, gala secinājums ir, – jautājums, secinājums atbilst tiem punktiem? Atbilst, bet nevajag tik asi,” teic Kūtris.

Galaziņojums par Citadeles bankas pretrunīgi vērtēto pārdošanas procesu, ko valdība realizēja pagājušā gadā, ir gandrīz gatavs un izmeklēšanas komisija par to varētu balsot decembra vidū.

Skaties video:

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +5 +5 0

  haralds elceris

  aizdomas par nelikumībām "Ci†adeles" pārdošanas lietā un par citām par†iju apvienības "Vieno†ība" žulicībām ir visiem, kuri par to ko dzirdējuši.
 • ES
  +4 +4 0

  ES

  Kādēl juristi, arī Kūtris, neko nedarīja un neteica, kad darījumu organizēja?Cik atceros, pats G.Kūtris nebija ierindas jurists.Atkal kā Zolitudē- varēja apstādināt, bet nedarīja, tagad populistiski runā.Prtams, par halturam un ļaunprātibām, ja tādas ir, jāatbild visiem, ipaši augsti stāvošām amatpersonām.
 • kate
  +3 +3 0

  kate

  Pārdošanas process jau tika noslepenots un to zināja tikai neliela valdošās koalīcijas daļa. Un visiem politiķiem, kas piedalijās bankas dāvināšanā ir konti Citadeles bankā. Un skaistais brauciens uz Grūzijā , kāda nejauša sagadīšanās , ka Gruzijā kopā ar bankas pircēju pārstāvi atpūtās partiju kasieri, Zaķis un Vējonis....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl