”Vienotība”, ”Saskaņa” un ”No Sirds Latvijai” vērtē ”Exit poll” rezultātus

0 Komentāru
”Vienotība”, ”Saskaņa” un ”No Sirds Latvijai” vērtē ”Exit poll” rezultātus
FOTO: LETA

Kā liecina LNT, ziņu aģentūras LETA un Rīgas Stradiņu universitātes kopīgi veiktās vēlētāju aptaujas, lielāko tautas atbalstu guvušas partijas “Vienotība”, “Saskaņa”. Partijas ”Vienotība” ieguvusi 23,8%, ”Saskaņa” – 21,6%, ”Zaļo un Zemnieku savienība”, ”Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” – 18,5%, ”Latvijas Reģionu apvienība” – 6%, ”No Sirds Latvijai”- 5,4%. LNT Vēlēšanu nakts speciālizlaidumā diskusija ar ”Vienotības” līderi Laimdotu Straujumu, ”Saskaņas” Nilu Ušakovu un partijas ”No Sirds Latvijai” deputātu Gunāru Kūtri. Deputāti vērtē savas pozīcijas ”Exit Poll” aptaujas rezultātu tabulā.

Partijas ”Vienotība” līdere, premjeru ministre Laimdota Straujuma norāda, ka šī brīža rezultāti parāda to, ka vēlētājus nav ietekmējusi negatīvā kampaņa, kura bija vērta pret partiju: ”Šādi rezultāti liek strādāt tālāk, darba ir ļoti daudz. ”Vienotība” ir gatava uzņemties iniciatīvu – runāsim ar koalīcijas partneriem.”

”Saskaņas” līderis Nils Ušakovs norāda: ”Svarīgi vsiem sagaidīt pirmdienu, kad bus zināmi kuri deputāti tiks ievēlēti – tad bus redzams cik efektīva bus jaunā Saeima, un kādas koalīcijas ir iespējamas.”

Partijas ”No Sirds Latvijai” līderis Gunārs Kaktiņš norāda, ka šī brīža rezultāti pierāda to, ka cilvēki nenobijās no jauna politiskā spēka. ”Mēs mēģināsim ietekmēt līdzšinējo mierīgo politiku.”

0 Komentāru