Komentāri
Vienotība pagaidām ir vienīgā partija, kas gatava nosaukt savu premjera kandidātu
LETA

Partija Vienotība spriež par turpmāko rīcību valdības veidošanas procesā. Tā pašlaik ir vienīgā partija, kas paudusi gatavību nosaukt savu Ministru prezidenta amata kandidātu.

Iepriekš partija gatavojās šim amatam virzīt partijas līderi Solvitu Āboltiņu, taču tagad tiek pieļauts, ka tiks meklēta cita kandidatūra saistībā ar nākamās koalīcijas partneru un arī atsevišķu Vienotības biedru noraidošo attieksmi pret Āboltiņas kandidatūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļoti iespējams, ka šodien Vienotība vēl nenosauks savu kandidātu uz premjera posteni.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir nolēmis uzņemties iniciatīvu premjera amata kandidāta izvirzīšanā, un tiek prognozēts, ka, visticamāk, prezidents uzrunās tieši Vienotības pārstāvjus. Vējonis akcentējis, ka nākamajā valdībā jābūt pārstāvētām pašreizējās koalīcijas partijām – Vienotībai, Zaļo un zemnieku savienībai un Nacionālajai apvienībai.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl