Komentāri

Partija Vienotība pagaidām no savām rindām vēl neizslēgs politiskā spēka biedru Juri Galeriju Vidiņu, kurš izpelnījās partijas vadības dusmas, jo publiski izteica aizdomas par balsu pirkšanu Saeimas vēlēšanās vadoša Vienotības biedra Dzintara Zaķa labā.

Partijas līderi skaidro, ka šis jautājums uz kādu laiku esot iesaldēts, lai gan atbalsts Vidiņa izslēgšanai esot pietiekams. Tikmēr Vidiņš uzskata, ka galu galā tomēr tiks izslēgts no Vienotības, jo partijas vadībai ir neērts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienotības Viļānu novada nodaļas vadītājam Jurim Vidiņam partijas vadība pārmet nekoleģiālu rīcību. Tas izpaudies, kad viņš pēc Saeimas vēlēšanām plašsaziņas līdzekļiem stāstīja par saviem novērojumiem, kas, viņaprāt, liecināja par iespējamu balsu pirkšanu Vienotības Latgales saraksta kandidāta Dzintara Zaķa labā.

Vidiņam pārmestas arī citas epizodes, kurās viņš it kā grāvis partijas tēlu. Šodien Vienotības valde plānoja lemt par Vidiņa izslēgšanu no partijas, lai gan vairāki partijas locekļi publiski bija iebilduši pret šādu lēmumu. Arī ne visa partijas valde tam pauda atbalstu.

Turklāt pastāvēja iespēja, ka Vienotības” valde lemtu arī par politiskā spēka biedra Jāņa Egliņa izslēgšanu.

Izslēgt Egliņu Vienotības valdei šodien rekomendēja partijas Ētikas komisija, kuras loceklis Egliņš iepriekš iebilda pret Vidiņa izslēgšanu no partijas, un pēc tam plašsaziņas līdzekļos asi kritizēja pašreizējo Vienotības vadību arī par citiem jautājumiem.

Egliņš noliedz, ka ar publisko kritiku partijai, vēlējies to šķelt.

Tomēr galu galā Vienotības valde nelēma ne par Vidiņa, ne par Egliņa izslēgšanu. Vienotības valdes sēdes laikā partijas priekšsēdētāja iznāca pie žurnālistiem, un pavēstīja, ka jautājums par Vidiņu ir atlikts. Partijas valde, kas pati savā darba kārtībā iekļāva jautājumu par Vidiņa izslēgšanu, sēdēs laikā secinājusi, ka Latvijas politikā pašlaik esot svarīgāki jautājumi.

Pats Vidiņš uzskata, ka galu galā viņu no partijas tomēr varētu izslēgt, kad veselības stāvoklis politiķim atļaus ierasties Rīgā.

Jānorāda, ka Vienotība Vidiņam pārmet nevis vēršanos tiesībsargājošās iestādes, bet iespējamās balsu pirkšanas skandālā publiskošanu. Izslēgt Vidiņu partijas valdei rekomendēja Vienotības Ētikas komisija.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl