Vienotība lems par nepaklausīgā biedra Egliņa izslēgšanu

Komentāri
Vienotība lems par nepaklausīgā biedra Egliņa izslēgšanu
Foto: LETA

Politiskās partijas Vienotība Ētikas komisija tomēr pieņēmusi lēmumu izskatīt jautājumu par Jāņa Egliņa izslēgšanu no partijas. Ētikas komisija par to lems jau pirmdien, 16. februārī.

J. Egliņš pēdējā laikā vairākkārt publiski kritizējis atsevišķas, viņaprāt, negatīvas norises partijā Vienotība, kā arī publiski iebilda pret iespējamo Jura Vidiņa izslēgšanu no politiskā spēka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

J. Egliņš iepriekš pats bija Ētikas komisijas loceklis, taču paziņoja par izstāšanos no šīs institūcijas, jo viņam neesot bijis pieņemams komisijas lēmums rekomendēt Vienotības valdei lemt par J. Vidiņa izslēgšanu no partijas.

Saistībā ar Vienotībai veltīto kritiku plašsaziņas līdzekļos partijas Ētikas komisija vērtēs, vai J. Egliņš ir grāvis Vienotības reputāciju un mērķtiecīgi organizējis šķelšanos partijā. Tāpat komisija vērtēs faktu, ka Egliņš darīja sabiedrībai zināmu savu balsojumu Ētikas komisijā, kad tā skatīja J. Vidiņa lietu. Partijas iekšējā kārtība noteic, ka Ētikas komisijas locekļi balsojumu atklāt nedrīkst.

Pats J. Egliņš portālam Skaties.lv apstiprināja, ka šodien ir uzaicināts uz Vienotības Ētikas komisijas sēdi un plāno to apmeklēt.

Iepriekš Vienotības Ētikas komisija lemšanu par J. Egliņa izslēgšanu no partijas deleģēja partijas Jaunatnes organizācijas Ētikas komisijai, kura pieņēma J. Egliņam labvēlīgu lēmumu.

Vienotības Jaunatnes organizācijas Ētikas komisija lēma pret J. Egliņa izslēgšanu un secināja: ”Demokrātiskas organizācijas pamatvērtība ir iespēja brīvi kritizēt augstākstāvošos. Vēršanās pret šiem principiem, mūsuprāt, ir vērtējama negatīvi un var būtiski kaitēt organizācijas tēlam ilgtermiņā.”

Tomēr tagad, neraugoties uz Jaunatnes organizācijas lēmumu, Vienotības Ētikas komisija ir atgriezusies pie jautājuma par J. Egliņa izslēgšanu no politiskā spēka.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl