Komentāri

”Vienotība prezidenta nominētajam premjera kandidātam Mārim Kučinskim apliecināja, ka vēlas, lai tiktu izveidota ilgtspējīga koalīcija, kura varētu nostrādāt atlikušos trīs gadus. Sagaidījām no premjera līdzvērtīgu un taisnīgu piedāvājumu,”  pēc Vienotības frakcijas tikšanās ar Kučinski žurnālistiem pavēstīja partijas līdere Solvita Āboltiņa.

Viņa sacīja, ka piedāvājums izteikts netika, un partijai Vienotība nesaprotamu iemeslu dēļ nākamās sarunas ir atliktas uz nedēļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Āboltiņa arī piebilda, ka Vienotība būtu gatava iesaistīties valdībā, taču šodien notikušajā tikšanās laikā ar Kučinski partija vēl nevienojās atbalstīt viņa kandidatūru šim amatam.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl