5 komentāri

Partija Vienotība uzsākusi informatīvu kampaņu, lai sabiedrībai skaidrotu šobrīd Eiropā un pašmājās aktuālo bēgļu un patvēruma meklētāju jautājumu. Šādi politiskais spēks cerot veicināt sabiedrības izpratni par situāciju, pauž Vienotības pārstāvji.

Kampaņas atslēgvārdi ir “Atbildība. Līdzcietība. Gods.”, pauž partijas pārstāvji. Vienotība norāda, kā šādā veidā vēlas “atgādināt sabiedrībai, ka mēs Latvijā šobrīd piedzīvojam garāko miera periodu valsts pastāvēšanas laikā un piederam to valstu saimei, kas šā brīža mainīgajā un trauksmainajā pasaulē tiek uzlūkota kā miera osta.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs Eiropā esam pratuši izbeigt savstarpējos karus, kamēr no citurienes cilvēki bēg. Bēg no kara uz Eiropu. Sākumā nonāk Eiropas dienvidos, tad tiecas uz rietumiem, tomēr tas skar arī mūs, jo mūsu draugi lūdz palīdzēt,” teikts kampaņas informatīvajā video.

Video rullītis!

TOP komentāri

 • Nu re
  +3 +3 0

  Nu re

  Vienotība nekad nav vēlējusi labu Latvijai.
  Ja jau Vienotība par bēgļiem, tad tas nav uz labu Latvijai.
 • smird pēc rudas lapsas
  +1 +1 0

  smird pēc rudas lapsas

  Šī propaganda ir ņirgāšanās par savu tautu. Vienotības deputāti uzskata cilvēkus par pilnīgiem idiotiem, ar kuriem var manipulēt kā ienāk prātā. Un paradoksālākais ir tas, ka atrodas cilvēki, kas notic ar... Izņemot eiropas naudas bāšanu savās kabatās, nekas cits vienotības deputātus neinteresē/.
 • Māra
  +1 +1 0

  Māra

  Kamēr Vienotība būs pie varas mes Latvieši cietīsim,jacer ka drīz paši nepaliksim par bēgļiem un nebūs jabēg prom no pašu zemes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl