Komentāri
Vienā no balsu pirkšanas lietām sešiem vēlētājiem maksāti pieci eiro
FOTO: LETA

Kuldīgas rajona prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā divas personas apsūdzētas par sešu vēlētāju balsu pirkšanu 12. Saeimas vēlēšanās, informē prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Prokuratūra uzskata, ka apsūdzētās personas pamudināja vēlētājus par naudas atlīdzību piecu eiro apmērā piedalīties 12. Saeimas vēlēšanās, balsojot par iepriekš norādītu politiskās partijas deputātu kandidātu sarakstu un vienam konkrētam deputātam balsošanas gaitā ieliekot plus atzīmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena apsūdzētā persona pie kriminālatbildības saukta par kavēšanu realizēt vēlēšanu tiesības, bet otra par šā nozieguma atbalstīšanu. Viena persona vainu neatzīst, bet otrs apsūdzētais sevi par vainīgu atzīst pilnībā.

Lai arī lieta nodota tiesai, prokuratūras preses sekretāre atturējās minēt, kuras partijas un kandidāta labā balsis varētu būt pirktas. Eiduka ne apstiprināja, ne noliedza, ka balsis varētu būt pirktas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) kandidāta labā.

Neoficiālā informācija liecina, ka kandidāts, kura labā balsis varētu būt pirktas, iespējams, ir advokāts un ZZS ietilpstošās Latvijas Zaļās partijas valdes loceklis Mārtiņš Martinsons, kurš startēja Kurzemē no ZZS saraksta un Saeimā neiekļuva.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl