Komentāri

Mazāk nekā mēnesis atlicis līdz Lielbritānijas referendumam par palikšanu Eiropas Savienībā (ES), taču prognozēt, kāds varētu būt tā iznākums, patlaban ir sarežģīti – šis ir stāsts par 50/50. Tā LNT raidījuma 900 sekundes Lielajā intervijā vērtē politoloģe, Latvijas Universitātes profesore Žaneta Ozoliņa.

”Ja mēs raugāmies uz to, ko var sagaidīt pēc Līgo nakts nākamajā rītā, tad Jāņu rīts var izrādīties Lielbritānijai tik tiešām daudzus pārsteigumus nesošs,” vērtēja Ozoliņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa atzīst, ka populisti un populistiem draudzīgās valstis uz austrumiem no Eiropas noteikti izmantotu referendumu – tas ir neizbēgami. Taču īstermiņā izstāšanās vēsmas viņa nesagaida.

Video: politoloģe Žaneta Ozoliņa vērtē, vai Lielbritānijas referendums varētu raisīt ķēdes reakciju ES dalībvalstīs ar izstāšanās vēsmām

Vai pasaules politikā vērojams populisma uzplaukums ar Donaldu Trampu kā vienu no redzamākajām tā sejām un ko Latvija dara pareizi attiecībās ar Krieviju – piektdien no rīta LNT raidījuma 900 sekundes Lielajā intervijā ar Žanetu Ozoliņu.

Lasi vēl