VIDEO: tautas kalpi “izgāžas” testā par valsts budžetu

1 komentārs

Politikā un arī sabiedrībā aktuālākais jautājums, šķiet, ir tas, cik bēgļu uzņemsim – 250 vai 500. Vai varbūt vēl vairāk. Bet, šķiet, otrajā plānā atstāta kāda cita lieta, kas Latvijas iedzīvotājus, ietekmēs tiešā mērā – 2016. gada budžets, kam jau pavisam drīz jābūt pieņemtam. Kā izrādās, daži tautas kalpi nemaz nezina, par ko lemj.

Deputātiem tika uzdoti jautājumi par to, kad Saeimā tiks iesniegts valsts budžets, kādas ir prioritārās 2016. gada budžeta prioritārās jomas, kā arī cik liela ir minimālā alga Latvijā un kāds ir neapliekamais minimums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No aptaujātajiem deputātiem vislielāko kompetenci demonstrēja Latvijas Reģionu apvienības politiķis Mārtiņš Bondars, kā arī Saskaņu pārstāvošais Ivans Ribakovs, bet citiem tautas kalpiem nebija pa spēkam sniegt precīzas atbildes par visā valstī svarīgo jomu.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

  • ES
    0 0 0

    ES

    Protams, paēdušais neēdušo nesaprot. Starp citu,vai neesat ievērojuši, ka ne visiem "tautas kalpiem" ir augstākā izglītība?Skolotājiem, piemēram, tā ir obligāta, vēlams pat magistra grāds.Viela pārdomām.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl