VIDEO: Šo vārdu dēļ Sprūdžam nāksies maksāt divus tūkstošus eiro Lembergam

4 komentāri

Bijušajam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministram Edmundam Sprūdžam nāksies Ventspils mēram Aivaram Lembergam maksāt naudas kompensāciju. Piedāvājam Tev aplūkot iespaidīgo saķeršanos 2012. gadā raidījumā 900 sekundes, kas E. Sprūdžam izmaksājusi divus tūkstošus eiro!

”Jums ir jāsaņem… taisnīgs sods. Zaglim, tāpat kā filmā, ir jāsēž cietumā!” un “Tieši, pateicoties tai Jūsu nesodāmībai, kuru Jūs pērkat par publisku nodokļu maksātāju naudu, tajā skaitā par Ventspils iedzīvotāju naudu” – ir izteikumi, par kuriem nāksies maksāt E. Sprūdžam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Jau ziņojām, ka E. Sprūdžam tiks piedzīta ne tikai morālā kompensācija, bet arī tiesāšanās izdevumi 2242,56 eiro apmērā un 36,94 eiro, kas jāsamaksā valstij par izdevumiem, kas radušies saistībā ar lietas izskatīšanu.

A. Lembergs no E. Sprūdža prasīja nepatiesu, godu un cieņu aizskarošu ziņu atsaukšanu, atvainošanos un morālās kompensācijas piedziņu 14 229 eiro apmērā. Ventspils mērs bijušo ministru iesūdzēja par televīzijas kanāla LNT raidījumā 900 sekundes 2012. gada 16. oktobrī paustajiem izteikumiem.

TOP komentāri

 • SS
 • haralds
  0 0 0

  haralds

  baigi intjeresno, tā čisto hipotētiski, ja kādreiz Lemburģijas mēri ietupinātu un ar to pašu izrādītos, ka Sprūdžam bijusi taisnība, viņš drīkstētu paģērēt lietas pārskatīšanu? jeb, ja izmuldejies pirms tiesas lēmuma, šā kā tā pie vainas?
 • es
  0 0 0

  es

  Kas tad Ventspilij nauda aptrūkusies, ka tagad sāk jau kompensācijas piedzīt. Interesanti, mirstīgi cilvēki, kas nezog simtiem tūkstošus, arī var iesūdzet deputātus, par to, ka viņi ņirgājās par parasto tautu?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl