VIDEO: skaties Straujumas runu, kurā viņa paziņoja par savu demisiju!

3 komentāri
VIDEO: skaties Straujumas runu, kurā viņa paziņoja par savu demisiju!
AFP/LETA

Pateicoties vēlētājiem un valdības ministriem par kopējo darbu, Ministru prezidente Laimdota Straujuma paziņojusi par atkāpšanos no amata. Skaties.lv sadarbībā ar LNT Ziņām divos piedāvā tev noskatīties runu, ar kuru premjere paziņo par savu atkāpšanos no amata.

Laimdotas Straujumas runa par atkāpšanos no amata:

Augsti godātais prezidenta kungs, es jūs informēju, ka šodien es paziņoju par valdības demisiju. Ir pagājis noteikts laika posms. Valdība ir pieņēmusi divus budžetus. Valdība ir veiksmīgi pavadījusi prezidentūru, par kuru joprojām mēs saņemam uzslavas. Valsts atrodas labā stāvoklī.

Kā jūs zināt, trešajā ceturksnī pret iepriekšējo gadu ir 3,3% iekšzemes kopprodukta pieaugums. Ir palielinājušās algas. Notiek eksports pozitīvs, salīdzinot ar kaimiņiem, kur ir negatīvi rādītāji. Investīcijas seši procenti, kas ir salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Tātad valsts atrodas labā stāvoklī. Pēc šī perioda, es uzskatu, ka ir nepieciešamas jaunas idejas, jauns pienesums, jauna enerģija, kas varētu uz padarīto darbu pamata turpināt tālāk iesāktos darbus.

Es gribu izteikt lielu pateicību saviem ministriem. Mēs esam strādājuši kā viena komanda. Mums ir bijusi pleca sajūta vienam pret otru. Es gribu pateikt paldies abiem prezidentiem – Bērziņa kungam un Vējoņa kungam par labo sadarbību. Es gribu arī pateikt paldies koalīcijas partneriem, Saeimas deputātiem. Bet vislielākā pateicība vēlētājiem, kas pēc manas pirmās valdības deva man iespēju un uzticību tālāk strādāt ar otro valdību. Pēc jaunās valdības sastādīšanas es atgriezīšos Saeimā. Paldies!

Skaties video!

Jau ziņojām, ka demisionējusi Laimdotas Straujumas valdība. Par atkāpšanos no amata premjerministre paziņoja aptuveni pēc pusstundu ilgas ārkārtas tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni. Viņa akcentēja, ka valsts atrodas labā ekonomiskajā stāvoklī un tagad nepieciešama jauna valdība ar jaunām idejām, jaunu pienesumu un jaunu enerģiju.

Foto