Komentāri

Koalīcijas izveidi jau tagad pavada dažādi politiskie skandāli un “uzmetieni” – noslēdzoties politisko partiju un Valsts prezidenta sarunām par koalīcijas aprisēm, tā arī nav izdevies vienoties par jauno koalīciju un topošo premjera kandidātu. Prezidents pēc pārrunām akcentēja, ka demisionējušajai valdībai jāstrādā līdz gada beigām, un līdz tam partijām jāmēģina atrast Laimdotas Straujumas pēctecis.

Kā pirmie pie prezidenta šorīt devās Nacionālās apvienības politiķi. Kuluāros tika runāts par iespējamo koalīciju, apejot “nacionāļus”, to vietā iesaistot No sirds Latvijai un Latvijas Reģionu apvienību. Taču ceturtdienas vakarā kā pārsteigums nāca ziņa par sešu Vienotības liberālā atzara deputātu ultimātu – viņi balsos tikai par koalīciju ar Nacionālo apvienību. Tas padara neiespējamu Solvitas Āboltiņas nokļūšanu premjerministra krēslā, jo “nacionāļi” ir paziņojuši, ka Āboltiņas vadībā nestrādās. Tāpat arī pēc prezidenta apmeklēšanas “nacionāļi” savu pozīciju nav mainījuši, atzīstot, ka Vienotības liberāļu atbalsts viņiem bijis patīkams pārsteigums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

LRA gan pauž gatavību atbalstīt Solvitu Āboltiņu, lai tiktu aicināti pie koalīcijas galda. Partijas līderis Bondars neslēpj, ka arī pats labprāt uzņemtos vadīt valdību, taču šāds scenārijs pagaidām nešķiet ticams. Zīmīgi, ka sarunās ar Vējoni netika ļauts piedalīties Artusam Kaimiņam, kura popularitāte faktiski ievilka Saeimā visu partiju, kas tagad viņam uzgriezusi muguru. Par saņemto kurvīti sociālajā tīklā Twitter sarūgtinājumu pauž pats Kaimiņš, tikmēr partijas līderi par to pārlieku nesatraucas.

Baumas klīst arī par partijas No Sirds Latvijai sašķeltību – kuluāros runā, ka no partijas piecas balsis būtu gatavas atbalstīt ZZS pārstāvi Jāni Dūklavu, “uzmetot” Ingunu Sudrabu un Gunāru Kūtri. Sudraba pati gan šķelšanos kategoriski noliedz.

Tikmēr līdz gada beigām Valsts prezidents aicina aktīvi turpināt strādāt pašreizējo, nu jau demisionējušo valdību.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl