Komentāri

Publicitātes šovs – arī tādu vērtējumu sagaidījusi Saeimas un Rīgas domes deputātu piedalīšanās draudzības spēlē ar sīriešu, irākiešu un afgāņu patvēruma meklētājiem. Šī futbola bumbas dzenāšana notika šovakar Muceniekos.

Futbola spēle beidzās par sliktu patvēruma meklētājiem. Latvijas politiķi viņus pieveica ar 5:4.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Politologs Filips Rajevskis gan norāda, ka politiķu piedalīšanās draudzības spēlē ar potenciālajiem bēgļiem esot divkosīgs šovs, jo reālie lēmumi pasliktina bēgļu stāvokli Latvijā.

Filips Rajevskis, politologs:

Koalīcija vienojusies, ka vajag samazināt pabalstus, vajag būt maksimāli nedraudzīgiem pret bēgļiem. Jautājums ir, ko viņi ar futbolu grib pateikt bēgļiem – vai viņi ir laipni lūgti šeit, vai arī uzspēlējiet un brauciet mājās?

Foto:

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl