VIDEO: Kaimiņš un Rībena kašķējas Gaiļezera drošības dēļ

Komentāri

Deputāts Artuss Kaimiņš un politiķe un arhitekte Ingūna Rībena apmainījušies asām frāzēm saistībā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Gaiļezers stāvokli. I. Rībena aicinājusi nerīkot “atrakciju par nopietnām lietām”, bet A. Kaimiņš pārmeta viņai “piktumu” jau nedēļas sākumā.

Izvilkums no vārdu pārmaiņas:

Rībena: Un ko mēs tagad, Kaimiņa kungs, darīsim, mēs piešķirsim nākamā gada budžetā Gaiļezeram pāris miljonus šo detaļu uzlabošanai, ja tās nebūs sabrukšanas stāvoklī?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņš: Druķa kungs, lai nokonstatē, vai ir, vai nav sabrukšanas stāvoklī! Tas jau viņa uzdevums, par to jau maksā algu!

[..]

Kaimiņš: Ko jūs tā strīdaties, nedēļa tikai sākusies un Jūs šitik pikta esiet.

Rībena: Man vienkārši nepatīk, ka mēs no nopietnām lietām taisām tādu atrakciju un izrādi.

Video!

Jau ziņojām – vairākas nepilnības pārbaudes laikā Rīgas Austrumu Klīniskajā universitātes slimnīcā konstatējuši Būvniecības valsts kontroles biroja inspektori. Vizīte slimnīcā bija negaidīta, tādēļ atklātas arī vairākas kuriozas lietas, piemēram, – improvizēta darbinieku atpūtas telpa ar tukšām alkohola pudelēm. Taču galvenā biroja inspektoru uzmanība tika veltīta dažādu būvkonstrukciju un komunikāciju tehniskajam stāvoklim. Pārbaude tika veikta, klātesot Saeimas Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas deputātiem, kas izteica vēlēšanos procesu vērot.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl