VIDEO: Kaimiņš iemūžinājis to, kāpēc izcēlies konflikts AirBaltic reisā

1 komentārs

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (LRA) internetā ievietojis video, kur viņš uzfilmējis AirBaltic reisā notikušo, lai parādītu, kāda iemesla pēc lidostā Rīga viņu sagaidījusi policija.

”Atgriežoties no konferences Lisabonā, ar nacionālās lidsabiedrības AirBaltic reisu Londona–Rīga, stjuartei lūdzu skaidrot, kāpēc informācija pasažieriem netiek sniegta valsts valodā. Pārrunu rezultātā – Rīgā mani sagaidīja policija,” norāda Kaimiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video, kas notika lidmašīnā!

”AirBaltic rīcību un ”procedūras” lūgšu skaidrot lidsabiedrības vadībai un Satiksmes ministrijai. Atbildes publiskosim, bet, ja Jums ir līdzīgi novērojumi, ziņojiet,” vēsta Kaimiņa ievietotais video.

Jau informējām, ka Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (LRA) trešdienas vakarā pēc “saķeršanās” ar aviokompānijas AirBaltic stjuarti īslaicīgi paviesojies lidostas Rīga policijas iecirknī. Parlamentārietis skaidro, ka domstarpības radušās lidmašīnas skaļrunī atskaņotā paziņojuma valodas dēļ, kā arī tāpēc, ka viņš atteicies izdzēst lidojuma laikā uzfilmēto videomateriālu.

Atgriežoties no komandējuma Lisabonā, Kaimiņš 13. maija vakarā ar avioreisu no Londonas ielidojis Rīgā. Lidostā viņu sagaidījuši policijas darbinieki, kuriem bijusi informācija, ka deputāts reisa laikā agresīvi uzvedies, liecina aģentūras LETA rīcībā nonākusī neoficiālā informācija. Savukārt Kaimiņš akcentē, ka policija viņu neaizturēja. Uz iecirkni lidostā ”Rīga” deputāts esot devies brīvprātīgi, lai noskaidrotu situāciju. Policijas rīcībā nonākušo informāciju par viņa it kā agresīvo uzvedību Kaimiņš noraida. Politiķis pastāstīja, ka, lidmašīnai nonākot Latvijas gaisa telpā, skaļrunī krieviski un angliski atskanēja informācija par pārsēšanās iespēju pasažieriem, kuri vēlas lidot uz citu galamērķi. Nospiežot pogu, Kaimiņš izsaucis stjuarti, lai noskaidrotu, kāpēc šī informācija atskanējusi krievu valodā, kas nav Eiropas Savienības (ES) oficiālā valoda, bet nav skanējusi latviešu valodā. Viņš akcentēja, ka tas notiek laikā, kad Latvija ir prezidējošā valsts ES Padomē.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl