VIDEO: Kaimiņam lūdz pamest komisijas sēdi, bet viņš atsakās to darīt

Komentāri

Deputātu Artusu Kaimiņu ceturtdien, 12. novembrī, neveiksmīgi mēģināja “padzīt” no Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdes, kurā tika skatīta lieta pret Intu Dālderi, taču A. Kaimiņš veiksmīgi no šā lūguma izvairījās.

Komisijā tika skatīta lieta par to, ka Vienotības deputāts I. Dālderis atteicās parakstīt Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas galaziņojumu. A. Kaimiņš arī vēlējās izteikties, taču komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs, kurš pārstāv partiju Saskaņa, to negribēja pieļaut. Rezultātā izcēlās neliela vārdu pārmaiņa ar draudiem A. Kaimiņu izraidīt no sēdes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

A. Kaimiņa sašutumu izraisīja fakts, ka Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā V. Orlovs kā piemēru minēja A. Kaimiņa izraidīšanu “Vecrīgas bārā”, kur viņš “tika rokudzelžos izvests ārā no iestādes”. Par šo “izgājienu” A. Kaimiņam ētikas komisija nepiemēroja bargāko sodu un neliedza viņam kādu laiku apmeklēt Saeimas sēdes. Līdz ar to, pēc V. Orlova sacītā, šādu sodu nevajadzētu piemērot arī I. Dālderim. Galu galā komisijas deputāti I. Dālderim izteica mutvārdu aizrādījumu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl