VIDEO: Kaimiņam lūdz pamest komisijas sēdi, bet viņš atsakās to darīt

0 Komentāru
VIDEO: Kaimiņam lūdz pamest komisijas sēdi, bet viņš atsakās to darīt

Deputātu Artusu Kaimiņu ceturtdien, 12. novembrī, neveiksmīgi mēģināja “padzīt” no Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdes, kurā tika skatīta lieta pret Intu Dālderi, taču A. Kaimiņš veiksmīgi no šā lūguma izvairījās.

Komisijā tika skatīta lieta par to, ka Vienotības deputāts I. Dālderis atteicās parakstīt Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas galaziņojumu. A. Kaimiņš arī vēlējās izteikties, taču komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs, kurš pārstāv partiju Saskaņa, to negribēja pieļaut. Rezultātā izcēlās neliela vārdu pārmaiņa ar draudiem A. Kaimiņu izraidīt no sēdes.

Foto:

A. Kaimiņa sašutumu izraisīja fakts, ka Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā V. Orlovs kā piemēru minēja A. Kaimiņa izraidīšanu “Vecrīgas bārā”, kur viņš “tika rokudzelžos izvests ārā no iestādes”. Par šo “izgājienu” A. Kaimiņam ētikas komisija nepiemēroja bargāko sodu un neliedza viņam kādu laiku apmeklēt Saeimas sēdes. Līdz ar to, pēc V. Orlova sacītā, šādu sodu nevajadzētu piemērot arī I. Dālderim. Galu galā komisijas deputāti I. Dālderim izteica mutvārdu aizrādījumu.

Skaties video!

0 Komentāru