VIDEO: kā iedzīvotāji vērtē Nila Ušakova atstādināšanu? 

3 komentāri
VIDEO: kā iedzīvotāji vērtē Nila Ušakova atstādināšanu? 

Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) atstādināts no amata. Šādu rīkojumu parakstījis par pašvaldību uzraudzību atbildīgais ministrs Juris Pūce (“Attīstībai/Par!”), kurš Ušakovam pārmet ilgstošu, sistēmisku un bezkaunīgu likuma pārkāpšanu.

Pats Ušakovs notiekošo dēvē par politisku šovu un solās savu patiesību pierādīt tiesā. Ušakova atstādināšana reti kuru atstājusi vienaldzīgu. LNT Ziņu uzrunāto iedzīvotāju viedokļi atšķiras – ir, kuri uzskata, ka atstādināšana ir politiska izrēķināšanās, bet vairums aptaujāto tomēr norāda, ka, ņemot vērā pārkāpumus, Ušakova atstādināšana ir tikai likumsakarīga notikumu attīstība.

“Attieksme pozitīva, vajadzēja kaut ko mainīt tajā pasākumā. Es vairāk būtu gandarīta, ja atkal neturpinātos tieši tas pats. Man jāsaka, ka mēs tā ļoti neizvērtējam, un ir taču vēl citi gadījumi, un vai tad tos nosoda, tāpēc cilvēkiem ir tāda skepse nedaudz. Atrod vienu grēkāzi, un tas katliņš paburbuļo, paburbuļo un viss atkal nostājas,” tā LNT Ziņām atzina Iveta.

Savukārt vēl kāda rīdziniece norādīja: “Netaisnīgi šķiet noņēma. Un vēl viņš ir apvainots, ka strādājis slikti, kaut ko neesot pietiekami kontrolējis, bet es domāju, ka viss noguldināsies un viņš paliks amatā.”

Video: kā iedzīvotāji vērtē Nila Ušakova atstādināšanu?

Iepriekš jau vēstīts, ka Pūce izdevis rīkojumu par Ušakova atstādināšanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas.

Lasi vēl – Ministrs par Ušakova atstādināšanu: Tā ir bijusi sistemātiska, bezkaunīga likuma pārkāpšana

Par spīti atstādināšanai no Rīgas mēra amata, Ušakovs turpinās strādāt mēra kabinetā, saglabās biroju un arī amatu Rīgas brīvostā – tā viņš piektdien pavēstīja savā preses brīfingā.

Video: Kas Ušakovam tiek pārmests, un kā viņa atstādināšana ietekmēs Rīgas domes darbu?

3 komentāri