VIDEO: deputātus burtiski norej protestētāji pie Saeimas

1 komentārs

Šis rīts Saeimas deputātiem izvērsās skaļāks kā ierasti. Pie Saeimas sapulcējās aptuveni 30 Latvijas sociālistiskās partijas biedri un antiglobālisti.

Viņu pulcēšanās mērķis bija protests pret tā dēvētā spiegu likuma izskatīšanu parlamenta sēdē. Lai gan mazskaitlīgs, šis protests izvērtās diezgan skaļš, jo antiglobālisti skaļrunī izkliedza dažādas replikas. Savukārt sociālistiem rokās bija sarkanie karogi un plakāti. Gandrīz katrs deputāts Saeimas ēkā tika pavadīts ar skaļrunī izkliegtām frāzēm, kas deputātiem bija diezgan neglaimojošas. Taču sociālisti uzsvēra, ka spiegu likumu patiesais mērķis ir nevis pretdarbība hibrīdkaram, Krievijas propagandai, bet gan policejiskas valsts izveide.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Vairāk uzzini TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

  • paldies!
    +1 +1 0

    paldies!

    Zaglīgie,korumpētie ierēdnīši, baidās no sacelšanās latgalē, kas pārņemtu visu šo sūdvalstiņu!!! Visa nozagtā manta,tiks nacionalizēta, un atgriezta tautai!!! Jo tauta ,nebaidās ne no krieva,ne no dieva,jo zaudēt vienkārši nav ko,apnikuši melīgie korumpētie sūdvalsts (vadoņi) ,kas māk tikai ar pirkstu uz citiem rādīt,bet paši turpina zagt!!! Pie vienas vietas Krievija,ASV,Eiropa, beidzat zagt šeit, šajā sūdvalstī,suņu banda!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl