VIDEO: Bondars šokā! AirBaltic 80 miljonu vērts darījums tikai četrās lappusēs

Pievienot komentāru
VIDEO: Bondars šokā! AirBaltic 80 miljonu vērts darījums tikai četrās lappusēs
FOTO: LETA

Partijas Latvijas reģionu apvienība (LRA) deputāts Mārtiņš Bondars ir šokēts par to, ka Saeimai pietiek ar 4 lappušu līgumu, lai pieņemtu lēmumu par 80 miljonu investēšanu airBaltic.

Jau vēstījām, ka Saeima vakar, 3. decembrī, atbalstīja 80 miljonu eiro aizdevumu nacionālajai aviosabiedrībai airBaltic.

Vienotības, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un Nacionālās apvienības (NA) deputātiem pietiek ar četrām lappusēm, lai pieņemtu lēmumu aizsūtīt 80 miljonus eiro nodokļu maksātāju naudas nezināmā virzienā.

Saeimas lēmums paredz noteikumu, ka airBaltic nedrīkst iegādāties, nomāt vai jebkādā citā veidā izmantot produkciju no to valstu militāri rūpnieciskajiem kompleksiem un ar tiem tieši vai netieši saistītiem uzņēmumiem, kas pakļauti Eiropas Savienības (ES) vai starptautiskajām sankcijām, kurām pievienojusies Latvija.

Tas nozīmē, ka airBaltic nevarēs iegādāties Sukhoi lidmašīnas.

Šogad aviosabiedrībai aprit 20 gadu kopš tās dibināšanas. Gandrīz pilnīgā valsts īpašumā uzņēmums ir kopš 2011. gada rudens. Toreiz valsts nopirka grūtībās nonākušajā Krājbankā ieķīlātās airBaltic akcijas, kas pastarpināti piederēja toreizējam lidsabiedrības vadītājam Bertoltam Flikam.

Skaties video!

12. Saeimas sēde (30.11.2015) – 18. priekšlikums Ko šādu redzu pirmo reizi – Valsts kasei prēmijas paredzēts izmaksāt avansā, nevis pēc padarītā darba!

Posted by Mārtiņš Bondars on otrdiena, 2015. gada 1. decembris