Komentāri

Līdz jaunām Latvijas Valsts prezidenta vēlēšanām atlikuši mazāk nekā trīs mēneši, un šis ir īstais laiks, lai izvērtētu līdz šim prezidenta amatā paveikto. To raidījums 900 sekundes lūdza Valsts prezidentam Andrim Bērziņam!

Par vienu no būtiskākajiem paveiktajiem darbiem savas prezidentūras laikā Valsts prezidents Andris Bērziņš uzskata eksporta veicināšanu. Proti, viņa darbības laikā Latvijā notikušas 12 plašas starptautiskas tikšanās, kurās piedalījās arī uzņēmējdarbības vides pārstāvji. Eksporta apjomi ir auguši par 20%, bet bezdarba līmenis ir samazinājies no 16% līdz 10%, sacīja A. Bērziņš. Viņš gan akcentēja, ka šis ir bijis komandas darbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Bērziņš izvairīgi atbild uz jautājumu par nākamo prezidentūras termiņu

Valsts prezidents Andris Bērziņš izvairīgi atbildējis uz žurnālistu jautājumiem par to, vai viņš kandidēs nākamajam prezidentūras termiņam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl