Komentāri

”Uzdevām jautājumu, kāds ir skaidrojums Krievijas militārās tehnikas sablīvējumam pie Latvijas robežas, kas ir lielākais pēdējo divdesmit gadu laikā. Vešņakovs apsolīja sniegt izsmeļošu atbildi,” tā, jautāta, kas bija galvenie Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova un partijas Vienotība sarunu temati nesen notikušās tikšanās laikā, sacīja Solvita Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat šīs tikšanās laikā partijas Vienotība pārstāvji esot pauduši, ka Latvijai nav pieņemama Krievijas rīcība Ukrainā.

“Mēs vienojāmies, ka jebkurā situācijā esam ieinteresēti sadarbībā. Taču šī sadarbība var būt tikai tad, ja mums ir kaut kāda vienota izpratne par to, kas notiek Ukrainā. Tad, ja Ukrainā tiek apturēta karadarbība, un Ukrainai ir ļauts pašai virzīties pa sevis attīstības ceļu. Protams, ka Krievijai ir pilnīgi pretējs viedoklis, taču ir svarīgi šādās tikšanās reizēs skaidri paust Latvijas pozīciju. Ja mēs gribam diplomātisku noregulējumu jebkurās attiecībās, ir jāsēž pie galda un jārunā,” sacīja S. Āboltiņa.

Viņa arī uzsvēra, ka tikšanās bija “regulāra diplomātiska saruna”. “Vēstnieku darbs ir tikties ar politisko partiju pārstāvjiem, un Latvijā tagad ir jauns parlaments. Aleksandrs Vešņakovs ir tiešām aktīvs vēstnieks, un septiņu gadu laikā, kopš viņš ir šeit, viņš divreiz gadā tiekas ar visu partiju pārstāvjiem. Tāpat kā mūsu vēsntiece Astra Kurme tiekas ar Krievijas domes pārstāvjiem,” uzsvēra S. Āboltiņa.

Jau ziņojām, ka Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs iecerējis tikties ar visām 12. Saeimas frakcijām, lai pārrunātu abu valstu divpusējās attiecības un parlamentāro sadarbību.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl