Vešņakovs: Mums nav plānu, kas varētu apdraudēt Baltijas valstis

Komentāri

Pēc ceturtdien notikušās tikšanās starp Latvijas aizsardzības ministru Raimondu Vējoni un Krievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Vešņakovu Maskavas pārstāvis ieskicēja galvenos sarunu tematus – Krievijas kara tehnikas parādīšanos pie Latvijas robežas, kā arī to, ka Krievijai ”nav plānu, kas varētu apdraudēt Baltijas valstis”.

”Tikšanās laikā runājām par jautājumiem, kas vairākkārt apspriesti medijos – par mūsu kara lidmašīnām, kuģiem un citiem aktuāliem jautājumiem,” sacīja A. Vešņakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Par Ukrainu īpaši nerunājām,” viņš norādīja.

”Mēs pastāstījām, ka mums nav plānu, kas varētu apdraudēt Baltijas valstis. Mēs gribam labas attiecības ar savām kaimiņvalstīm, un vairāk ir nepieciešama uzticība,” sacīja A. Vešņakovs.

Skaties video!

(video ir krievu valodā)

Jau ziņojām – lai runātu par drošības situāciju Baltijas reģionā, Krievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Vešņakovu uz tikšanos šodien uzaicinājis Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl