Vešņakovs grasās tikties ar visām 12. Saeimas frakcijām

Komentāri
Vešņakovs grasās tikties ar visām 12. Saeimas frakcijām
Foto: LETA

Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs iecerējis tikties ar visām 12. Saeimas frakcijām, lai pārrunātu abu valstu divpusējās attiecības un parlamentāro sadarbību.

Līdz šim Krievijas vēstniecība šādas mērķtiecīgas tikšanās ar Saeimas frakcijām nav rīkojusi. A. Vešņakovs savus plānus pamato, sakot, ka pašlaik Krievijas un Latvijas attiecības neesot tās labākās, tāpēc jāstrādā, lai šīs attiecības uzlabotu. skaidro, Tikšanās ar parlamenta frakcijām notiek, lai uzklausītu partiju pozīciju un izklāstītu Krievijas nostāju, skaidroja Krievijas vēstnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā nedēļā A. Vešņakovs tikās ar Saskaņas frakcijas vadītāju Jāni Urbanoviču un Saeimas sadarbības grupas ar Krievijas parlamentu vadītāju Sergeju Mirski. Pēc tās J. Urbanovičs gan atzina, ka viņam neesot tapis skaidrs, vai vēstnieks zina par Krievijas valdības plāniem, piemēram, Ukrainā. Nākamā tikšanās A. Vešņakovam notiks šodien ar Zaļo un zemnieku savienību.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl