Vešņakovs biedē, ka šogad Jūrmala izskatīsies citādāk

Komentāri

”Jūrmala vasarā izskatīsies daudz citādāk – gan Krievijas rubļa kursa krituma dēļ, gan arī kopējās atmosfēras dēļ. Tā neveicina tūrisma braucieniem,” tā prognozēja Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

To viņš sacīja, prognozējot Latvijā krievu tūristu skaita samazināšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas ir skumji, taču tas ir fakts,” pauda Krievijas vēstnieks.

Skaties video!

(Video ir krievu valodā.)

Ja pēdējos gados Jūrmalas tūristu skaita pieaugums gadā ir aptuveni 20%, tad šogad tas tiek plānots mazāks – 10-12% apmērā, raidījumā 900 sekundes atzina Jūrmalas pilsētas mērs Gatis Truksnis.

Jūrmalas vadītājs arī apstiprināja, ka patlaban ir skaidrs, – šogad Jūrmalā Jaunā viļņa nebūs. No Jaunā viļņa organizatoriem Jūrmala gan nav saņēmusi oficiālu atteikumu, taču līgums, kas bija jānoslēdz, vēlākais 31. decembrī, netika noslēgts.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl