Komentāri

Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa uzvedība atkal tiks vērtēta parlamentā. Šoreiz – par konfliktu ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadību.

Pirms mēneša notikušajā Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas sēdē izcēlās konflikts starp Kaimiņu un dienesta pārstāvi Renāti Pupeli, kura uz sēdi bija ieradusies dienesta vadītāja Armanda Ploriņa vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā vietā, lai deputātus iepazīstinātu ar mediķu darbu traģēdijas dienā, Pupelei nācās atbildēt uz deputāta jautājumiem par algas apmēriem un dienesta automašīnu iepirkumu.

NMPD pārstāve Ilze Bukša

Deputāts šajā komisijas sēdē valsts dienestu kopumā ir nosaucis par zagļu uzņēmumu, dienesta deleģēto pārstāvi vairākkārt pārtraucot un neļaujot viņai atbildēt uz jautājumiem, apvainojis melos, lai arī iepriekš nav pat mēģinājis noskaidrot patiesību uz elementāriem jautājumiem.

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš jau vairākkārt izpelnījies mediju uzmanību dažādu iemeslu dēļ, piemēram, vēl nesen – par strīdu ar lidmašīnas stjuarti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl