Vērienīgā reformā iecerēts celt algas valsts pārvaldē strādājošajiem

Lielā reformā iecerēts pārskatīt valsts pārvaldē strādājošo atlīdzības sistēmu, vienlaikus ceļot algas virknei valsts augstāko amatpersonu, piemēram, Valsts prezidentam un premjeram. Par veidu, kā reforma tiek virzīta kritiska ir Valsts kontrole.

Atpakaļ uz rakstu

48 komentāri

 • Elita

  Elita

  Valsts kanceleja strādā ļoti slikti, iespējams, pie vainas ir tās vadītājs. Nav sapratnes, mērķu, stratēģijas par valsts pārvaldes uzbūvi, tās darbības principiem un atbildības. Visi pasākumi koncentrējas uz finansēm, ārpakalpojumu iepirkumiem un dziļu nesaprašanu par tās mērķiem, SVID analīzi, sagaidāmo rezultātu un tikai tad resursi un līdzekļi ar kādiem ir iespējams to sasniegt. Visa valsts pārvalde ir apaugusi ar pie varas bijušo un esošo politisko partiju pietuvinātiem cilvēkiem, kuri liela daļa pat nesaprot kur un kāpēc viņš tur sēž. Valsts kancelejai vajadzētu precīzi nodefinēt valsts pārvaldes funkcijas, izejot no tā katras ministrijas funkcijas un tālāk ministrijas pakļautībā esošo iestāžu funkcijas. Tad bilde būtu skaidra un nevajadzētu uztraukties par lēmumu pēctecību un to ietekmi uz valsts attīstību. Kāds bardaks ir valsts pārvaldē atklāja OIK afēras izmeklēšanas komisijas amatpersonu iztaujāšana. Bet pastāvošai varai laikam ir izdevīgs šāds bardaks, tad atbildīgos praktiski nav iespējams atrast un var mierīgi zagt un shēmot politisko partiju izveidotajā kartelī.
 • naida

  naida

  vai mes esam sava zeme? briva un demokratiska latvija? vai mes brivibu atguvam ,lai vieni peldetos nauda un bagatiba, bet citi tikai iztiktu?noteikti ne !ja valdiba neievero likumus,tas ir nepielaujami.skiet pienacis laiks veidoties jauniem spekiem,kuri valsti vadis likumu ietvaros ,rupejoties par katru latvijas iedzivotaju.un ir jasak jau ar pasvaldibu velasanam.tagad tam ir dota liela vara,ka karaliem.gribas teikt tie ,kuri atgriezusies no arzemem.jus esat gajusi ne vieglu celu,bet jums pietika drosmes aizbraukt.jus dzive ir macijusi.jus uzturejat latvija palikusos bernus un vecakus.tagad jus varetu veidot jaunas biedribas ,partijas,apvienibas.jo 30 gadu laika esam palikusi tikai nabadzigaki.latviju ,,optimize,,.mes vienkarsi izzudam.
 • Ance

  Ance

  Kapēc es nevaru pati sev palielināt algu?Marasms,dzīvo vepruki savā pasaulē
 • Amadejs
  +12 +12 0

  Amadejs

  Interesanti , kas to naudu pelnīs?!Vispirms to liekēžu skaitu vajag vismaz uz pusi samazināt, un tikai tad domāt ka kādam var algu pacelt.Ja šos paklausās tad nemitīgi kauc ka algas par mazām, bet prom no tā darba neies - kā dēles iesūkušās.Tas kurš iesācis valsts darbā , tas tā arī mūžu pavadīs pa ierēdņu krēsliem lēkājot.
 • Janis Bumanis
 • smerš

  smerš

  Pareizi, lai maksā Šķēle, Šlesers, Kalvītis, Godmanis, Gailis.,Repše,Birkavs,Pateļējevs,Rimšēvics,Naglis,Krasts,Bondars,Lembergs,Krasovickis,Lavents u. tt. Saraksts vēl būtu garš. Visus nevar atcerēties.
 • Vecais

  Vecais

  Meklēs naudu trūcīgiem priekš maskām,bet paši vadošie ceļ algas. Latviešu tauta varēs tikai olas parādīt viens,otram.Tautai jāiziet ielās pret valdību
 • Jolanta Kraukle
 • Bijusais2 grupas invalidins
  +12 +12 0

  Bijusais2 grupas invalidins

  algam naudu lai dod visi shemotaji skeles godmani repses kalvisi visi bijusie cekisti komunisti kas 30 gadu laika izaga un un desmitiem bankas bankrotejusas padarijusas manis nosauktos tipinus par turigiem krapniekiem kurus piesedz korumpanti ielikteni juristi negodigi mantu aprakstitaji ta luk.
 • Maris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!